STD20NF10T4
STD20NF10T4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD20NF10T4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD20NF10T4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 100V 25A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD20NF10T4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N CH 100V 25A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91842 pcs Data papier STD20NF10
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 45 mOhm @ 15A, 10V Vermogensverlies (Max) 85W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 25A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount DPAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)