STD25NF10LA
STD25NF10LA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD25NF10LA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD25NF10LA
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 25A DPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD25NF10LA Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 25A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 99957 pcs Data papier Smart Power Solutions for Car Body ApplSTD25NF10LA
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 35 mOhm @ 12.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 100W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-12552-1 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1710pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 52nC @ 5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 25A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)