STD26NF10
STD26NF10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD26NF10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD26NF10
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 25A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD26NF10 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 100V 25A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70095 pcs Data papier STD26NF10
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 38 mOhm @ 12.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 100W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-7963-2
STD26NF10-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1550pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 55nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 100V gedetailleerde beschrijving N-Channel 100V 25A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)