STD27N3LH5
STD27N3LH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD27N3LH5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD27N3LH5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 27A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD27N3LH5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 27A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 172451 pcs Data papier STx27N3LH5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±22V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS 19 mOhm @ 13.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 30W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-10019-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 475pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.6nC @ 5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 27A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 27A (Tc)