STD40NF3LLT4
STD40NF3LLT4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD40NF3LLT4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD40NF3LLT4
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 40A DPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD40NF3LLT4 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 40A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 64531 pcs Data papier STD40NF3LL
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 11 mOhm @ 20A, 10V Vermogensverlies (Max) 80W (Tc)
Packaging Original-Reel® Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-12558-6 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1650pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 40A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)