STD40P3LLH6
STD40P3LLH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD40P3LLH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD40P3LLH6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET PCH 40V 20A DPAK
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD40P3LLH6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET PCH 40V 20A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 108008 pcs Data papier Power Mgmt Guide BrochureSTD40P3LLH6 Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie STripFET™ H6
Rds On (Max) @ Id, VGS 15 mOhm @ 20A, 10V Vermogensverlies (Max) 60W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 2615pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V
FET Type P-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving P-Channel 30V 40A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)