STD44N4LF6
STD44N4LF6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STD44N4LF6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STD44N4LF6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 44A DPAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STD44N4LF6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 44A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88588 pcs Data papier STD44N4LF6
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket DPAK Serie DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, VGS 12.5 mOhm @ 20A, 10V Vermogensverlies (Max) 50W (Tc)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-11098-1 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1190pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 40V gedetailleerde beschrijving N-Channel 40V 44A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 44A (Tc)