Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGF10NC60HD
STGF10NC60HD
STGF10NC60HD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGF10NC60HD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGF10NC60HD
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 9A 24W TO220FP
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STGF10NC60HD Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 9A 24W TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5469 pcs Data papier STGx10NC60HD
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 5A Test conditie 390V, 5A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 14.2ns/72ns Schakelen Energy 31.8µJ (on), 95µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie PowerMESH™
Reverse Recovery Time (TRR) 22ns Vermogen - Max 24W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
Input Type Standard IGBT Type -
Gate Charge 19.2nC gedetailleerde beschrijving IGBT 600V 9A 24W Through Hole TO-220FP
Current - Collector Pulsed (ICM) 30A Current - Collector (Ic) (Max) 9A