Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGF15H60DF
STGF15H60DF
STGF15H60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGF15H60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGF15H60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 30A 30W TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGF15H60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 30A 30W TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77268 pcs Data papier STGx15H60DF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 15A Test conditie 400V, 15A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 24.5ns/118ns Schakelen Energy 136µJ (on), 207µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 103ns Vermogen - Max 30W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-14276-5
STGF15H60DF-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 81nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 30A 30W Through Hole TO-220FP Current - Collector Pulsed (ICM) 60A
Current - Collector (Ic) (Max) 30A