Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGF12NB60KD
STGF12NB60KD
STGF12NB60KD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGF12NB60KD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGF12NB60KD
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 14A 30W TO220FP
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGF12NB60KD Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 14A 30W TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45993 pcs Data papier STGx12NB60KD
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.8V @ 15V, 12A Test conditie 480V, 12A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 25ns/96ns Schakelen Energy 152µJ (on), 258µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie PowerMESH™
Reverse Recovery Time (TRR) 37ns Vermogen - Max 30W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Temperatuur - montage Type Through Hole
Input Type Standard IGBT Type -
Gate Charge 54nC gedetailleerde beschrijving IGBT 600V 14A 30W Through Hole TO-220FP
Current - Collector Pulsed (ICM) 60A Current - Collector (Ic) (Max) 14A