Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGF20H60DF
STGF20H60DF
STGF20H60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGF20H60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGF20H60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 40A 37W TO220FP
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGF20H60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 40A 37W TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55589 pcs Data papier STG(B,F,P)20H60DF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A Test conditie 400V, 20A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 42.5ns/177ns Schakelen Energy 209µJ (on), 261µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-220FP Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 90ns Vermogen - Max 37W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-13758-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 115nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 40A 37W Through Hole TO-220FP Current - Collector Pulsed (ICM) 80A
Current - Collector (Ic) (Max) 40A