Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW40H65DFB
STGW40H65DFB
STGW40H65DFB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW40H65DFB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW40H65DFB
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 650V 80A 283W TO-247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW40H65DFB Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 650V 80A 283W TO-247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 47995 pcs Data papier STGW(T)40H65DFB
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A Test conditie 400V, 40A, 5 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 40ns/142ns Schakelen Energy 498µJ (on), 363µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 62ns Vermogen - Max 283W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-14365 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 210nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 160A Current - Collector (Ic) (Max) 80A