Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW40V60DF
STGW40V60DF
STGW40V60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW40V60DF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW40V60DF
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 80A 283W TO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW40V60DF Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 600V 80A 283W TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 33569 pcs Data papier STGW(T)40V60DF
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A Test conditie 400V, 40A, 10 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 52ns/208ns Schakelen Energy 456µJ (on), 411µJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 41ns Vermogen - Max 283W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-13766-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Standard IGBT Type Trench Field Stop
Gate Charge 226nC gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 600V 80A 283W Through Hole TO-247
Current - Collector Pulsed (ICM) 160A Current - Collector (Ic) (Max) 80A