Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - IGBTs - Single > STGW40S120DF3
STGW40S120DF3
STGW40S120DF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STGW40S120DF3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STGW40S120DF3
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 40A TO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STGW40S120DF3 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IGBT 1200V 40A TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11491 pcs Data papier STGW(A)40S120DF3
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max) 1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 40A Test conditie 600V, 40A, 15 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C 35ns/148ns Schakelen Energy 1.43mJ (on), 3.83mJ (off)
Leverancier Device Pakket TO-247-3 Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 355ns Vermogen - Max 468W
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-15629-5 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Standard
IGBT Type Trench Field Stop Gate Charge 129nC
gedetailleerde beschrijving IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247-3 Current - Collector Pulsed (ICM) 160A
Current - Collector (Ic) (Max) 80A