STL100N12F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL100N12F7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL100N12F7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 100A POWERFLAT
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STL100N12F7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 120V 100A POWERFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80942 pcs Data papier Power Mgmt Guide Brochure
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (5x6) Serie STripFET™ F7
Rds On (Max) @ Id, VGS 7.5 mOhm @ 9A, 10V Vermogensverlies (Max) 136W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3300pF @ 60V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 120V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 120V 100A (Tc) 136W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)