STL10N3LLH5
STL10N3LLH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL10N3LLH5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL10N3LLH5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT
Product parameter
Onderdeel nummer STL10N3LLH5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 92270 pcs Data papier STL10N3LLH5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±22V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (3.3x3.3) Serie STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS 19 mOhm @ 4.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 2W (Ta), 50W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Andere namen 497-11843-2 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 900pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 4.5V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 9A (Tc) 2W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)