STL100N8F7
STL100N8F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STL100N8F7 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STL100N8F7
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 80V 100A POWERFLAT
Product parameter
Onderdeel nummer STL100N8F7 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 80V 100A POWERFLAT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket PowerFlat™ (5x6) Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 6.1 Ohm @ 10A, 10V Vermogensverlies (Max) 4.8W (Ta), 120W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-PowerVDFN
Andere namen 497-16502-2 Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 38 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3435pF @ 40V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46.8nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 80V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 80V 100A (Tc) 4.8W (Ta), 120W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)