Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L152C8U6
STM32L152C8U6
STM32L152C8U6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L152C8U6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L152C8U6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs260 pcs520 pcs1040 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L152C8U6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 33157 pcs Data papier STM32L15xx(6, 8, B)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-UFQFPN (7x7) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 10K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 48-UFQFN Exposed Pad Andere namen 497-11488
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 37 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 4K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) gegevens Converters A/D 16x12b, D/A 2x12b