Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L152C8U6A
STM32L152C8U6A
STM32L152C8U6A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L152C8U6A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L152C8U6A
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN
(in US Dollars)
1560 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L152C8U6A Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-UFQFPN (7x7) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 32K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 48-UFQFN Exposed Pad oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 37
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 4K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) gegevens Converters A/D 16x12b, D/A 2x12b