Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L152CCT6D
STM32L152CCT6D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L152CCT6D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L152CCT6D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
(in US Dollars)
1500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L152CCT6D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27778 pcs Data papier STM32L151xC,152xC Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 48-LQFP (7x7) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 32K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 256KB (256K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 48-LQFP oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 37
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 8K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) gegevens Converters A/D 14x12b; D/A 2x12b