Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L152QDH6
STM32L152QDH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L152QDH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L152QDH6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 384KB FLASH 132BGA
(in US Dollars)
2496 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L152QDH6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 384KB FLASH 132BGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19357 pcs Data papier STM32L151xD,152xD Datasheet
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Snelheid 32MHz Serie STM32L1
RAM Size 48K x 8 Programmageheugentype FLASH
Packaging Tray Verpakking / doos 132-UFBGA
oscillator Type Internal Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA)
Aantal I / O 109 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Size 12K x 8 gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH