Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > Embedded - Microcontrollers > STM32L152R6H6
STM32L152R6H6
STM32L152R6H6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STM32L152R6H6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STM32L152R6H6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64BGA
(in US Dollars)
3840 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STM32L152R6H6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64BGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40336 pcs Data papier STM32L15xx(6, 8, B)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Leverancier Device Pakket 64-BGA (5x5) Snelheid 32MHz
Serie STM32L1 RAM Size 10K x 8
Programmageheugentype FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
randapparatuur Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT Packaging Tray
Verpakking / doos 64-TFBGA oscillator Type Internal
Temperatuur -40°C ~ 85°C (TA) Aantal I / O 51
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikant Standaard Levertijd 30 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant EEPROM Size 4K x 8
gedetailleerde beschrijving ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-BGA (5x5) gegevens Converters A/D 20x12b; D/A 2x12b