STP100NF04
STP100NF04
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP100NF04 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP100NF04
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 120A TO-220
Product parameter
Onderdeel nummer STP100NF04 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 40V 120A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 51570 pcs Data papier Power MOSFET Selection Guide
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 4.6 mOhm @ 50A, 10V Vermogensverlies (Max) 300W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-7497-5
STP100NF04-ND
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 40V gedetailleerde beschrijving N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)