STP10LN80K5
STP10LN80K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP10LN80K5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP10LN80K5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 800V 8A TO-220
Product parameter
Onderdeel nummer STP10LN80K5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 800V 8A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220 Serie MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS 630 mOhm @ 4A, 10V Vermogensverlies (Max) 110W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-16500-5 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 42 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 427pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Type N-Channel FET Feature -
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 800V
gedetailleerde beschrijving N-Channel 800V 8A (Tc) 110W (Tc) Through Hole TO-220 Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)