STP10NK50Z
STP10NK50Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP10NK50Z met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP10NK50Z
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 9A TO-220
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP10NK50Z Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 500V 9A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83215 pcs Data papier STP10NK50Z
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA
Vgs (Max) ±30V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie SuperMESH™
Rds On (Max) @ Id, VGS 700 mOhm @ 4.5A, 10V Vermogensverlies (Max) 125W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-4671-5 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1219pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39.2nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 500V gedetailleerde beschrijving N-Channel 500V 9A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)