STP80NE06-10
STP80NE06-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP80NE06-10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP80NE06-10
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 80A TO-220
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 80134 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP80NE06-10 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 60V 80A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 80134 pcs Data papier STP80NE06-10
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie -
Rds On (Max) @ Id, VGS 10 mOhm @ 40A, 10V Vermogensverlies (Max) 150W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-2778-5 Temperatuur 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 10000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 140nC @ 10V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V gedetailleerde beschrijving N-Channel 60V 80A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)