STP80NF55
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP80NF55 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | STP80NF55 |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | MOSFET N-CH 55V 80A TO220 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | STP80NF55 | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | MOSFET N-CH 55V 80A TO220 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 51650 pcs | Data papier | |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Serie | * |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 38 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | gedetailleerde beschrijving |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
STP80NF06 - fabrikanten:
STMicroelectronics - Beschrijving:
MOSFET N-CH 60V 80A TO-220 - Op voorraad:
- Deel#:
STP80NF03L-04 - fabrikanten:
MOSFET N-CH 30V 80A TO-220 - Op voorraad:
STP80NF55-08AG - fabrikanten:
MOSFET N-CHANNEL 55V 80A TO220 - Op voorraad:
STP80NF55-08 - fabrikanten:
MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 - Op voorraad: