STP80NF03L
STP80NF03L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STP80NF03L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STP80NF03L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 80A TO-220
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STP80NF03L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 30V 80A TO-220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67194 pcs Data papier STP80NF03L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie STripFET™ II
Rds On (Max) @ Id, VGS 4.5 mOhm @ 40A, 10V Vermogensverlies (Max) 300W (Tc)
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-4386-5 Temperatuur 175°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 5500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 110nC @ 4.5V FET Type N-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving N-Channel 30V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)