Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10H100CFP
STPS10H100CFP
STPS10H100CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10H100CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10H100CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10H100CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220F Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93879 pcs Data papier STPS10H100CT/CG/CR/CFP
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 730mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-220FP
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-7540-5
STPS10H100CFP-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 5A Through Hole TO-220-3 Full Pack Current - Reverse Lekkage @ Vr 3.5µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 5A Base Part Number STPS10H100C