Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS10L45CG
STPS10L45CG
STPS10L45CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10L45CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10L45CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10L45CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 246156 pcs Data papier STPS10L45C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 530mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -