Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS10L25D
STPS10L25D
STPS10L25D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS10L25D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS10L25D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 25V 10A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS10L25D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 25V 10A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 78001 pcs Data papier STPS10L25D(G)
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 460mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 25V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-2
Andere namen 497-2738-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 25V 10A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 800µA @ 25V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 10A