Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1150
STPS1150
STPS1150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1150
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41
(in US Dollars)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1150 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 1A DO41 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 432874 pcs Data papier STPS1150
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 820mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket DO-41
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos DO-204AL, DO-41, Axial
Andere namen 497-2447-3 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 150V 1A Through Hole DO-41
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1µA @ 150V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A