Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS1150AY
STPS1150AY
STPS1150AY
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS1150AY met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS1150AY
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA
(in US Dollars)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS1150AY Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 1A SMA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 274961 pcs Data papier STPS1150AY
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 820mV @ 1A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket SMA
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie Q Automotive
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos DO-214AC, SMA
Andere namen 497-12280-2 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 150V 1A Surface Mount SMA
Current - Reverse Lekkage @ Vr 1µA @ 150V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 1A