Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS120L15TV
STPS120L15TV
STPS120L15TV
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS120L15TV met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS120L15TV
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 15V 60A ISOTOP
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS120L15TV Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE MODULE 15V 60A ISOTOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5259 pcs Data papier STPS120L15TV
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 430mV @ 60A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 15V Leverancier Device Pakket ISOTOP®
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos ISOTOP
Andere namen 497-12790-5
STPS120L15TV-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -55°C ~ 150°C
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 2 Independent
gedetailleerde beschrijving Diode Array 2 Independent Schottky 15V 60A Chassis Mount ISOTOP Current - Reverse Lekkage @ Vr 22mA @ 12V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 60A