STPS16150CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS16150CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | STPS16150CG |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | STPS16150CG | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V D2PAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 99305 pcs | Data papier | STPS16150CT/CG/CR |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 920mV @ 8A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150V | Leverancier Device Pakket | D2PAK |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | 175°C (Max) | montage Type | Surface Mount |
| diode Type | Schottky | diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 3µA @ 150V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) | 8A | Base Part Number | STPS16150C |