Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS16170CG
STPS16170CG
STPS16170CG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS16170CG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS16170CG
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS16170CG Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 102884 pcs Data papier STPS16170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Surface Mount
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 8A Base Part Number STPS16170C