Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS16170CT
STPS16170CT
STPS16170CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS16170CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS16170CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS16170CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 113027 pcs Data papier STPS16170C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 920mV @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 170V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-6079-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 170V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 8A