Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS20200CTN
STPS20200CTN
STPS20200CTN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS20200CTN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS20200CTN
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS20200CTN Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46296 pcs Data papier STPS20200C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 860mV @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 200V Leverancier Device Pakket TO-220AB Narrow Leads
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-13732-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 10A