Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30H60CR
STPS30H60CR
STPS30H60CR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30H60CR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30H60CR
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30H60CR Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V I2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 102261 pcs Data papier STPS30H60C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 660mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket I2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen 497-12653-5
STPS30H60CR-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
diode Configuration 1 Pair Common Cathode gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Current - Reverse Lekkage @ Vr 60µA @ 60V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A