Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30L30CT
STPS30L30CT
STPS30L30CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30L30CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30L30CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30L30CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84911 pcs Data papier STPS30L30C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1 Pair Common Cathode Voltage - Breakdown TO-220AB
Snelheid 15A Serie -
RoHS Status Tube Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Polarisatie TO-220-3 Andere namen 497-2756-5
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer STPS30L30CT
Uitgebreide beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 15A Through Hole TO-220-3 diode Configuration 1.5mA @ 60V
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V TO220AB Current - Reverse Lekkage @ Vr 460mV @ 15A
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 30V Capaciteit @ Vr, F 150°C (Max)