Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30H60CT
STPS30H60CT
STPS30H60CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30H60CT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30H60CT
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30H60CT Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 86291 pcs Data papier STPS30H60C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 660mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60V Leverancier Device Pakket TO-220AB
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-5137-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-220-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 60µA @ 60V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A Base Part Number STPS30H60C