Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS30SM120STN
STPS30SM120STN
STPS30SM120STN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30SM120STN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30SM120STN
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30SM120STN Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72408 pcs Data papier STPS30SM120S
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 950mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 120V Leverancier Device Pakket TO-220AB Narrow Leads
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Andere namen 497-13135-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 150°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Narrow Leads Current - Reverse Lekkage @ Vr 275µA @ 120V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -