Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS3150
STPS3150
STPS3150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS3150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS3150
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
(in US Dollars)
4800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS3150 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 389589 pcs Data papier STPS3150
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 820mV @ 3A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150V Leverancier Device Pakket DO-201AD
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tape & Box (TB) Verpakking / doos DO-201AD, Axial
Andere namen STPS3150ST Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 150V 3A Through Hole DO-201AD Current - Reverse Lekkage @ Vr 2µA @ 150V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 3A Capaciteit @ Vr, F -