Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPS30SM60ST
STPS30SM60ST
STPS30SM60ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30SM60ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30SM60ST
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30SM60ST Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5789 pcs Data papier STPS30SM60S
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Schottky
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 30A Voltage - Breakdown TO-220AB
Serie - RoHS Status Tube
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F -
Polarisatie TO-220-3 Andere namen 497-12331
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer STPS30SM60ST Uitgebreide beschrijving Diode Schottky 60V 30A Through Hole TO-220AB
diode Configuration 135µA @ 60V Beschrijving DIODE SCHOTTKY 60V 30A TO220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr 615mV @ 30A Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 60V
Capaciteit @ Vr, F 150°C (Max)