Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS30SM80CFP
STPS30SM80CFP
STPS30SM80CFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS30SM80CFP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS30SM80CFP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS30SM80CFP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V TO220FP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79979 pcs Data papier STPS30SM80C
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 790mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 80V Leverancier Device Pakket TO-220AB Full-Pak
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack
Andere namen 497-11356-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Through Hole TO-220-3 Full Pack Current - Reverse Lekkage @ Vr 40µA @ 80V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 15A Base Part Number STPS30SM80C