Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > STPS40H100CW
STPS40H100CW
STPS40H100CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPS40H100CW met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPS40H100CW
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPS40H100CW Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 66310 pcs Data papier STPS40H100CW
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 730mV @ 20A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100V Leverancier Device Pakket TO-247-3
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-247-3
Andere namen 497-2725-5 Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Schottky diode Configuration 1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beschrijving Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 20A Through Hole TO-247-3 Current - Reverse Lekkage @ Vr 10µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 20A