Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPSC10H065D
STPSC10H065D
STPSC10H065D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPSC10H065D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPSC10H065D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPSC10H065D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.75V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid No Recovery Time > 500mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 0ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Andere namen 497-13451
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Through Hole
diode Type Silicon Carbide Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 650V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 10A
Capaciteit @ Vr, F 480pF @ 0V, 1MHz Base Part Number STPSC10H065