Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPSC10H12D
STPSC10H12D
STPSC10H12D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPSC10H12D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPSC10H12D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220AC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPSC10H12D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 1.2KV 10A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.5V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid No Recovery Time > 500mA (Io) Serie ECOPACK®2
Reverse Recovery Time (TRR) 0ns Packaging -
Verpakking / doos TO-220-2 Andere namen 497-16955
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Through Hole
diode Type Silicon Carbide Schottky gedetailleerde beschrijving Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 10A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 60µA @ 1200V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 10A
Capaciteit @ Vr, F 725pF @ 0V, 1MHz