Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STPSC10H065DI
STPSC10H065DI
STPSC10H065DI
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STPSC10H065DI met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STPSC10H065DI
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STPSC10H065DI Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.75V @ 10A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650V Leverancier Device Pakket TO-220AC ins
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Andere namen 497-14574-5
STPSC10H065DI-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Schottky
gedetailleerde beschrijving Diode Schottky 650V 10A Through Hole TO-220AC ins Current - Reverse Lekkage @ Vr 100µA @ 650V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 10A Capaciteit @ Vr, F -