STS10DN3LH5
STS10DN3LH5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS10DN3LH5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS10DN3LH5
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 30V 10A 8-SOIC
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS10DN3LH5 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 30V 10A 8-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 92961 pcs Data papier STS10DN3LH5
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS 21 mOhm @ 5A, 10V Vermogen - Max 2.5W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-10011-1 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 475pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 4.6nC @ 5V FET Type 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Logic Level Gate Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 10A 2.5W Surface Mount 8-SO Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 10A